Bilgi Hattı : 0 212 233 19 82

Olimpia Splendid Mobil Klimalar

piu cube mobil klima min

Piu Cube

Yüksek Kapasiteleri yeni nesil taşınabilir mobil klima Piu Cube.Minumum ses seviyesi,en az elektrik tüketimi,hava temizleme,temizlerken nem alma ve hepsinin yanı sıra  huzur verici serinlik.

Ürünü İncele >>>

issimo mobil klima min

İsssimo

Çok küçük ama Isssimo 11 bir dev gücünde. Şu anda bu güç hem sabah hem de gece siz uyurken çok sessiz. Tek hissedeceğiniz şey, güzel bir serinlik olacaktır. Daha da güçlü, daha da sağlıklı.

Ürünü İncele >>>

tutto mobil klima min

Tuttto

Bu ünite, normal bir taşınır üniteden isteyebileceğiniz herşeye sahiptir:güç, dijital kontrol, özel uzaktan kumanda, timer. Çevreyi korumak için son nesil çevre dostu gazı kullanır.....

Ürünü İncele >>>

trio mobil klima min

Trio

3 kelime ile Trio: ekonomik, verimli, zarif. Yüksek soğutma kapasiteli ve düşük sarfiyatlı mobil ünite. Minimum güç tüketimi ile yüksek performans anlamına gelen A sınıfı derecelendirmeye sahiptir. King & Miranda tarafından tasarlanmıştır.

Ürünü İncele >>>

dolce mobil klima min

Dolce Clima

Patentli çift kanal sistemi sayesinde DolceClima Super 9 sabit bir ünitenin özelliklerini taşınabilir bir iklimlendirme cihazının pratikliğiyle bütünler.İki olası işlev sunar: Tek kanallı ve çift kanallı.Çift kanallı konfigürasyonda, DolceClima Super 9.

Ürünü İncele >>>

doppio mobil klima min

Doppio

Boyutu dışında Doppio’da herşey daha fazla. Bu kadar küçük boyutta bu kadar güç, verim ve kullanışlılık olması inanılmaz gibi geliyor. Ona Doppio veya “Double” diyoruz ama yarı zamanda soğutma sağlıyor.

Ürünü İncele >>>